DmZ Hosting
DmZ Hosting
DmZ Hosting
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na DmZ Hosting Official Web Forum
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gta San Andreas Multiplayer Balkan

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
ffz




Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeNed Avg 14, 2011 12:20 pm

Što je to SAMP?
SAMP je BESPLATAN MULTIPLAYER mod za igru Grand Theft Auto San Andreas koja istovremeno omogućuje igranje 500 igrača! Online je moguće raditi isto što i u igrici samo na punooo zabavniji način

Kako da krenem s igranjem?
Na googleu utipkaj croherzegovina forum, registriraj se . Croherzegovina je najjaci samp server na balkanu.

Zvuči zanimljivo!! Daj mi reci nešto o vašem CroHerze Rol3Play/DM modu :

- RolePlay(simulrainje stvarnog života) je SA:MP MOD koji Vam omogućuje da budete što god hoćete... Liječnik u lokalnoj bolnici, poznati novinar, policajac koji će hvatati okorjele kriminalce ili pripadnik bande i još mnogo toga...

Cilj RolePlay-a je u potpunosti imitirati stvarni život pa tako sve što je moguće u stvarnosti, od sada je moguće i u igri, a vjenčanja, pljačke, otmice, hranjenje po najboljim restoranima, ispijanje koktela na jahti, planinarenje i motocross samo su jedne od značajki roleplay-a.

- DM Zona = posebno ograđeno mjesto gdje se vodi konstantna bitka između 2 vojna team-a, ishod je uvijek nepredvidljiv...
- Dinamični sistem utrka = sastoji se od beskonačnog broja utrka po cijeloj mapi sa svim vrstama vozila(motori,bicikle,automobili,brodovi...)
- WAR sistem = ratovanje između mafija tj bandi u posebno predviđenom virtualnom svijetu koji služi kako bi nam dao odgovor na vječno pitanje: Koja je najjača mafija/banda na serveru?
- Vlasništvo = svaki igrač može u svojem vlasništvu imati automobile,letjelice,bicikle,plovila,motore,tvrtke tj biznise...

Šta da radim kako bi zaradio novac?
Kako bi bilo preglednije,podijelit ćemo poslove u dvije skupine. Jedno su LEGALNI POSLOVI a drugo su ILEGALNI POSLOVI..

LEGALNI POSLOVI:
-Vlakovođa
- Poštar
- Kosač Trave
- Dostavljač Pizze
- Detektiv
- Farmer
- Smetlar
- Vozač Nafte
- Vozač Bus-a
- Odvjetnik
- Zaštitar
- Pilot


ILEGALNI POSLOVI:
- Diler Vozila
- Diler Droge
- Diler Oružja
- Kradljivac Auta
- Prostituka

Osim toga,novac se zarađuje i svaki puni sat preko PayDay-a, nagradama na eventima ,prihodom od 250 vrsta firmi tj biznisa preko donacija i plaćama u legalnim i ilegalnim organizacijama..


Kažeš organizacije... Ma šta pričas ti? Šta je to uopće?

Na serveru postoje brojne organizacije gdje se napredovanjem kroz službu od novaka preko iskusnog člana dolazi do mjesta vođe organizacije tj. Lidera.. Nabrojimo neke:

- Police Department
- FBI
- SWAT
- Medical Department
- Taxi Company
- CNN Network
- Mayor Office (Gradonačelnik)
- Hitman Agency

BANDE/MAFIJE:

- La Cosa Nostra
- Yakuza's
- Grove Street Family
- Terror Squad Crew
- Underground Racers
+ 16 drugih mafija/bandi/org privatnog karaktera, koje može svatko tko želi kupiti tj. osnovati i na taj način započeti svoju karijeru.

Sve je to ljepo, ali ako već izvodimo tu simulaciju stvarnog života, pa neću valjda na ulici spavati i živjeti ?!

Na našem serveru postoji preko 1500 kuća, stanova te vikendica i hotela. Svatko može imati kuću,stan i vikendicu te kućno vozilo!

Ne znam baš.. Nekako mi se čini da je to bez veze nešto.. Imaš li kakav video ili slike da se moje oči uvjere u to o čemu govoriš?

Naravno da imamo SLIKE I VIDEA! Zbog velike količine promo materijala, stavit ćemo linkove na videe i slike za koje smatramo da mogu najbolje dočarati naš server i mod:




Ok,uvjerio si me da vam se pridružim,daj odmah link na vaš web site/forum i server IP adresu!


Sve igrače/ice koji/e nam se žele pridružiti u stvaranju ultimativne atmosfere pozivam da se registriraju na forum i u SAMP klijent upišu sljedeću IP adresu: 78.46.79.68:3022 i kliknu na Connect


Sa štovanjem,CroHerze Gaming Community Staff Team!





P.S. Ukoliko ne znate kako nabaviti GTA SAN ANDREAS igru,registrirajte se na naš forum i pogledajte ovu temu:
Nazad na vrh Ići dole
Tenac




Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeNed Avg 14, 2011 3:50 pm

morat ću si nabavit san andreas i početi to igrat !! izgleda zanimljivo
Nazad na vrh Ići dole
ronyroso




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimePet Avg 26, 2011 12:35 am

dodi tee ja vam kazem nece te pozalitt
Nazad na vrh Ići dole
ronyroso




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimePon Avg 29, 2011 11:28 am

jebi ga dp ali dolazi teeeeeeeeeeeeeeee animacija 1000+ igraca neki dan 439 online u jednom trenuuuu jebi gaaaaaaaaaaaa najbolji smoo
Nazad na vrh Ići dole
Tenac




Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeUto Avg 30, 2011 7:31 am

ronyroso ::
jebi ga dp ali dolazi teeeeeeeeeeeeeeee animacija 1000+ igraca neki dan 439 online u jednom trenuuuu jebi gaaaaaaaaaaaa najbolji smoo

počeo sam pratiti vaš forum !

čestitke CroHerzi na uspjehu....
Nazad na vrh Ići dole
ToniTenja




Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.09.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimePet Sep 02, 2011 5:44 pm

Joooooooooj mene zanima zelio bih nekoga da mi na PM posalje malo detaljnije upute .. Bas me jako zanima kako to sve funkcionira .....
Nazad na vrh Ići dole
ronyroso




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeSub Sep 03, 2011 2:51 pm

tema goreeeeeeeeeeeee bumppp
Nazad na vrh Ići dole
ToniTenja




Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.09.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Zelim igrati SAMP   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 9:12 am

Ah oce li mi neko vec jednom objasniti kako tamo stvari stoje itd . I koliko dnevno igraca bude ?
Nazad na vrh Ići dole
ronyroso




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeSre Sep 07, 2011 12:18 am

otidi na ch-samp.com i tamo ti sve ima doslovno sve
Nazad na vrh Ići dole
ToniTenja




Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.09.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeSre Sep 07, 2011 1:32 am

Ok hvala ti.

Samo jos nesto, jel odredeno koliki level moram biti da budem policajac? Bas mi je zelja biti policajac ili fbi Very Happy

Koji si ti lvl tamo?
Nazad na vrh Ići dole
ffz




Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeSre Sep 07, 2011 2:15 am

Iznad 10-11 levela možeš razmišljati o pravim organizacijama, za sve ostalo na forum se registriraj, tamo je lijepo objašnjeno.
Nazad na vrh Ići dole
ToniTenja




Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.09.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeSre Sep 07, 2011 2:59 am

Ok.

A kako da saznam tko je taj Leader bande i gdje mogu naci te bande na forumu?
Nazad na vrh Ići dole
Tenac




Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.08.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimeSre Sep 07, 2011 6:06 am

ToniTenja ::
Ok.

A kako da
saznam tko je taj Leader bande i gdje mogu naci te bande na forumu?

[You must be registered and logged in to see this link.] evo tu možeš sve nači !!
Nazad na vrh Ići dole
ToniTenja




Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.09.2011

Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitimePet Sep 09, 2011 3:42 pm

A kako da udem u neku organizaciju?

Moram se prijaviti ili mogu nazvati lidera u igri pa da me ubaci?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gta San Andreas Multiplayer Balkan Empty
PočaljiNaslov: Re: Gta San Andreas Multiplayer Balkan   Gta San Andreas Multiplayer Balkan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gta San Andreas Multiplayer Balkan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» (OSRP)Old School Role Play(Stari Balkan RP gaming)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DmZ Hosting :: Reklamirajte ovde svoj Server :: Samp-
Skoči na: